w Bez kategorii
N

asze nazwisko brzmi identycznie – Dudek i nie jest to przypadek, bo jesteśmy braćmi. Krzysiek – starszy i spokojniejszy, mąż i ojciec dwóch wspaniałych córek. Tomek – nieco młodszy, wyższy, od zawsze goni za starszym bratem, mężem i ojcem będzie niedługo.

Niezmiernie miło jest nam zamieścić ten pierwszy, powitalny wpis, który jest zwieńczeniem wielu długich godzin i zarwanych nocy, spędzonych na przygotowywaniu naszego bloga. Krótko komentując stronę wizualną – nie szata zdobi człowieka, ale wyszliśmy z założenia, że przyjemny wygląd przy zachowaniu prostoty spełni nie tylko nasze oczekiwania, ale także oczekiwania nowoczesnego czytelnika. Przechodząc do treści, nasz plan działania jest prosty – pisać o prawie. Zamierzamy analizować realne sytuacje, z którymi mieliśmy do czynienia osobiście bądź takie, o których rozmawialiśmy z naszymi Patronami i Kolegami. Będziemy również wyjaśniać, opisywać i komentować przepisy z różnych gałęzi prawa.

Jesteśmy braćmi, niemniej zainteresowania mamy różne, co na pewno wpłynie pozytywnie na różnorodność zamieszczanych przez nas wpisów. PRZEPISNAPRAWO.PL traktujemy jako naszą wizytówkę, dlatego dołożymy wszelkich starań aby prezentowane przez nas treści i wywody były rzeczowe, aktualne i przystępnie napisane.

Z

achęcamy do aktywnego uczestniczenia w tworzeniu bloga* poprzez komentowanie naszych wpisów. Czekamy również na wiadomości mailowe, sugestie i prośby, na które jesteśmy otwarci i na pewno nie pozostawimy ich bez odzewu.
Wdrożony na naszym blogu system pozwoli również i Wam, w prosty i przyjemny sposób, nagrodzić naszą pracę. Klikając na serduszko, znajdujące się na samej górze każdego wpisu możecie błyskawicznie dać nam znać, że dany temat i sposób w jaki go prezentujemy jest przystępny i ciekawy.
Żeby ułatwić Wam pozostawanie na bieżąco z naszymi wpisami, bez konieczności nieustannego zaglądania na bloga stworzyliśmy nasze konto na FACEBOOKu, który wydaje się być idealnym narzędziem komunikacji, jeśli korzystasz z czytnika RSS mamy nasz RSS FEED, a w przypadku chęci otrzymywania powiadomień mailowych o nowych wpisach, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego wpisując jako treść wiadomości słowo SUBSKRYPCJA.

Podpisano,
Autorzy

* Informujemy purystów językowych, że przyjmujemy deklinację słowa blog w formie zwyczajowej, być może niepoprawnej językowo, ale ogólnie przyjętej.

Ostatnie wpisy

Start typing and press Enter to search